Fitjar Idrettslag

Hovudstyret

Hovudstyret

Oppdatert pr 2019.

Funksjon Namn E-post Telefon
Leiar Gisle Norvald Levåg gisle.levaag@gmail.com 905 08 019
Nestleiar Tove K. Tverderøy http://tovek90@gmail.com  
Styremedlem Geirmund Aga

geirmund.aga@gmail.com

 
Styremedlem Torbjørn Korsvik torbjorn.korsvik@haugnett.no  
Leiar Fotball Magne Skumsnes magne.skumsnes@haugnett.no 99583260
Leiar Handball Liljan Waage liljanv.waage@gmail.com 48002330
Leiar Turn Marita Helland

marita_helland@hotmail.com

 
Leiar Friidrett Sonja Pedersen sonja.pedersen@haugnett.no  
Leiar Orientering Øyvind Skålevik oskalevik@gmail.com  
Leiar Badminton Håkon Sæbø Rydland hrsebo@icloud.com  

 

Ynskjer og komme i gang med ein idrett eller lurar på noko? Ta kontakt med overnevnte, eller send oss en mail til: fitjar.idrettslag@gmail.com

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift